Gravel Grinder Estonia kiiruskatsetega rattavõistluse võitjat täna ei selgunud

Täna, 14. augustil toimus Jõulumäel Gravel Grinder Estonia 2021 kiiruskatsetega rattavõistlus. Võistlus kulges hästi ja osalejad jäid rahule, tekkis aga tõrkeid ajavõtuga ning võitjate ajad selguvad lähipäevade jooksul. 

Profirattur Tanel Kangerti poolt ellu kutsutud erilise formaadiga rattasündmus toimus juba kolmandat korda ning sel aastal registreerus sündmusele 214 osalejat. Gravel Grinder Estonia peakorraldaja Aigar Raja sõnul kulges kogu võistlus hästi, osalejad olid rahul ning meeleolu hea, tekkis aga tehniline probleem ajavõtusüsteemiga.

“Osalejad kiitsid tänavust rada, mille ülesõidud viisid neid looduskaunitesse kohtadesse ja toidupunktid olid taas tasemel. Kahjuks selgus võistluse ajal et välispartneri serverid lakkasid töötamast, kuhu ajavõtu andmed kogunesid. Andmed peaksid aga olema alles ning saame need tõenäoliselt lähiajal kätte, kui serverid taastuvad. Kõik võitjad saavad tagantjärgi oma auhinnad kätte ning esimesel võimalusel lisame tulemused oma veebilehele,” kinnitas Raja.

100 kilomeetrisel kogudistantsil oli viis ajavõtuga kiiruskatset, kogupikkusega ligi 28 km. Kõiki osalejaid ootas finišis karastusjook Purtse Pruulikojalt ning soe toit Kosmonautika Puhkekeskuse meeskonnalt. Toetajad olid välja pannud ka mitmeid loosiauhindu, mis pärast auhinnatseremooniat osalejate vahel loosimisele läksid. Päeva lõpetas ühine tänavuse võistluse video vaatamine.

Gravel Grinder Estonia 2021 korraldajad tänavad kõiki tänavusi toetajaid: Freesport, Eesti Kultuurkapital, Pärnumaa Spordiliit, Moller Auto Pärnu, Veloteek, Purtse Pruulikoda, Pärnu Hotell, Pärnu Postimees, Fitstore.ee, Kosmonautika Puhkekeskus, Ühendus Sport Kõigile ja Jõulumäe Tervisespordikeskus.

Posted on August 14, 2021 in Uncategorized

Back to Top